KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12678053
nr 1267 8053
Rolf Dalin
(f. 1934), Sverige
Oljemålning, Skånegård. Signerad Dalin, olja på plåt, 34x32 cm
Rolf Dalin, född 1934 i Malmö, svensk målare.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 5 augusti 2019
kl 19:26:36
4/8 15:54:02